Teenused      Hinnakiri      Kontakt      

Auditi nõuded eramutele

zero base cad Kaasaegse veebilehe loomine ja mõjusate kodulehtede tegemine aitab veebilehtede disaini valmistamise nähtavamaks teha, vaata aara.ee poolt kodulehekülgede valmistamise kohta aitab näidata kuidas veebilehe tegemine muudab ettevõtte netilehe moodsalt populaarseks lisaks ka kodulehe optimeerimine loob head eeldused koduka Google otsingu kaudu, lisaks aitab kodulehtede tegemise ja optimeerimisele tähelepanu pööramine netilehekülgi ka paremini ülesse leida, loe uue veebilehekülje tegemisest aara.ee disainibüroos lähemalt käib ja mida täpselt kodulehe tegemine endas kätkeb.

Auditi nõuded eramutele

Miks on hoonete audit vajalik?

Elektrisüsteemi audit tuleb tellida, kui on paigaldatud täiesti uus elektrisüsteem või on olemasolevat märkimisväärselt uuendatud.

Audit on eeltingimuseks, et ühendada elektripaigaldis elektrivõrguga ning saada hoonele kasutusluba.

Spetsialist peab kontrollima ja kinnitama, et elektrisüsteem vastab ohutusnõuetele ja kehtivatele standarditele – alles seejärel tohib juhtmestiku ühendada elektrivõrguga.

Korraline audit on kohustuslik kõigile hoonetele, mille peakaitsme nimivool on üle 35 ampri. Eluruumi, sealhulgas suvila, ja elamu teenindamiseks vajaliku ehitise elektriseadme puhul ei ole elektripaigaldise korraline audit kohustuslik.

 

Siit leiate meie teenuste tellimis-garantiikirja 

AIA ELEKTER OÜ

Jaan Venteri tee 5-20 Harkujärve küla harku vald Harjumaa 67912

Telefon (+372) 5042044  e-post jaak(ätt)aiaelekter.ee.